RABİA DENİZ MİMARLIK

Modern Çizgide Estetik Tasarımlar

Rabia Deniz Mimarlık & İnşaat Mimar Rabia Deniz tarafından 2023 yılında Antalya'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana mimari tasarım, dekorasyon ve pergola uygulama hizmeti vermekte olup günümüz trendlerini takip ederek modern ve öne çıkan çalışmalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
21 yıllık profesyonel ekiple kullanıcının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yerinde keşif ve analizleri harmanladıktan sonra arttırılmış gerçeklik ile görseller teknolojik ortamlarda hazırlanıyor. Daha sonra kullanıcıya sunum yapılır ve onayından sonra uygulama sürecine geçiliyor. Tasarımdaki projenin birebiri hayata geçirilip anahtar teslim ediliyor.
3D Tasarım ve Planlı Çalışma
Kullanıcıya Özel Tasarımlar
21 Yıllık Tecrübeli Ekip
VİZYONUMUZ

Sektöründe güvenilir ve aynı anlayışla hizmet sunan, müşterisini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, kaliteli, profesyonel, akılcı, hızlı ve bilimsel çözümler üreterek fark ve değer yaratan, saygın ve piyasa değerine öncelik veren vizyonumuz, inşaat sektöründe iyi hizmet anlayışının simgesi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kaliteyi ve güveni ilk sırada tutan, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip öncülük etmeyi hedefleyen,  hizmetlerini mükemmelleştirmek için müşteri odaklı gelişimi prensip edinen bir kuruluş olarak öncelikli hedefimiz iş ortaklarımızla güç birliği yaparak birlikte gelişmektir.

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBEYLE KALİTE ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

Rabia Deniz Mimarlık olarak hizmet kalitemizden hiçbir zaman taviz vermiyoruz.

Takım Arkadaşı

+

Kaliteli Hizmet

+

Tamamlanmış Proje

+

Müşteri Memnuniyeti

%
PROFESYONEL KADRO & YILLARIN TECRÜBESİ

Planlı çalışmamız sayesinde, titiz çalışma ile kaliteli hizmet.